Podujatia

Kategórie podujatí
1-12 z 13 výsledkov
Vážení priatelia umenia! dovoľujem si vás pozvať na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia organizovaný košickými spoločenskými klubmi Patriot-klub východniarov, KIWANIS, I. Lions, Rotary Classic, Rotary, a Soroptimist International. Výťažok bude venovaný Centru pre deti a rodiny Anjelik v Sečovciach a na zakúpenie violončela pre nadaného Martina. Uskutoční sa 20.10.2019 od 18:00 hod v GES Club Košice (L. Novomeského 13).

Spoločenské kluby, filantropicky pôsobiace v Košiciach spolu s aukčnou spoločnosťou OSVYUM a GeS Clubom sa rozhodli spojiť svoje sily a činnosť v prospech miestnej komunity a aukciou umenia podporiť ušľachtilý projekt Centrum pre obnovu rodiny Dorka, n.o., ktorej hlavným poslaním je poskytovať odbornú pomoc a bývanie deťom, mladým, dospelým a rodinám, ktoré sa ocitli v nepriaznivej sociálnej situácii, v kríze.

18. novembra 2018 do rúk riaditeľky centra Milke Šulekovej odovzdali dar z benefičnej aukcie umeleckých diel organizovanej košickými spoločenskými klubmi Patriot - klub východniarov, I. Lions Club Košice a Kiwanis Club Košice v hodnote 1000,- EUR. Za Kiwanis klub Radko Hudák a Jozef Ondáš organizácii DORKA - Centrum pre podporu detí a rodín v kríze.

Categories