49. konvent Kiwanis International – European Federation (KI-EF)

Pre Kiwanis rok 2016-2017 boli vo voľbách potvrdení do funkcie prezidenta KI-EF holandský kandidát Sjoerd Timmermans, budúceho prezidenta talian Pierro Grasso a za viceprezidenta bol zvolený islanďan Oscar Gudjonson.

Na konvente bola vysoko hodnotená činnosť KC Košice, ktorého členovia prispeli do projektu ELIMINATE sumou vyše 24 000 USD a stali sa tak jedným z mála zlatých klubov. Zvláštne ocenenie z rúk Chief Operating Officer-a Kiwanis International Foundation (KIF), Ann Updegraff Spleth a Prezidenta KIF  Marca Rabauta za organizáciu projektu ELIMINATE v Distrikte Česká republika a Slovenská republika ako aj v KC Košice, prevzal Karol Balog.